GERCZAK Nord-Pol Hatchery współorganizatorem branżowej konferencji na Ukrainie

W seminarium wzięli udział najlepsi specjaliści zajmujący się hodowlą i produkcją indyków oraz wybitni naukowcy. Nasza firma przybliżała, m.in. temat reprodukcji ptactwa.

7 kwietnia 2016 we Lwowie obyła się prestiżowa i niezwykle istotna dla specjalistów z branży konferencja. Przedstawiciele GERCZAK Nord-Pol Hatchery mieli zaszczyt nie tylko w niej uczestniczyć, ale także występować w roli jednego z organizatorów. Tematyką przewodnią spotkania były problemy zdrowotne występujące u indyków oraz kwestie związane z ich żywieniem.

Ireneusz Czajkowski, lekarz weterynarii i znakomity fachowiec z naszej firmy, wygłosił niezwykle zajmujący, a przede wszystkim cenny z profesjonalnego punktu widzenia i pełen praktycznych porad wykład, pt. „Aktualne trendy w reprodukcji nowoczesnych linii genetycznych indyków”. Bardzo nam miło poinformować, że jego wystąpienie spotkało się z ogromnym zainteresowaniem.

Wśród zacnych prelegentów byli również naukowcy z Charkowa, Kijowa oraz Lwowa oraz lekarze weterynarii i reprezentanci branży indyczej. Jesteśmy niezwykle usatysfakcjonowani, że mogliśmy podzielić się z kolegami z Ukrainy naszym doświadczeniem i wiedzą w zakresie reprodukcji indyka. Dotychczas było to w ich kraju zagadnienie słabo opracowane i mało znane nawet dla producentów i hodowców. Mamy nadzieję, że nasze wskazówki i podpowiedzi pozwolą bliżej poznać tę dziedzinę, a podobne seminaria będą odbywały się częściej.

AND_4339_thumb AND_4010_thumb AND_3972_thumb