O nas

GERCZAK Nord-Pol Hatchery to firma z długimi tradycjami. Jest doskonale znanym w Polsce i za granicą producentem wysokiej jakości piskląt indyczych.

Jej właścicielami są Danuta i Anatol Gerczak, jeden z najlepszych specjalistów z branży z ponad 30-letnim doświadczeniem. W 1998 roku w Lasecznie koło Iławy (woj. warmińsko-mazurskie) zbudowali od podstaw nowoczesną wylęgarnię. Tam też do dziś mieści się siedziba firmy.

W 2005 roku zakład przeszedł gruntowną modernizację zgodną z restrykcyjnymi normami Unii Europejskiej. Wyposażono go w zaawansowane technologicznie urządzenia marki Petersime, umożliwiające stosowanie światowych rozwiązań w produkcji zdrowego i spełniającego najwyższe standardy materiału hodowlanego.

Przełomowym krokiem w rozwoju marki było stworzenie w 2013 roku własnych stad rodzicielskich indyków. Znajdują się w północno-wschodniej Polsce, w regionie charakteryzującym się piękną przyrodą, świeżym powietrzem, nieskażoną naturą czyli doskonałym otoczeniem do reprodukcji indyka. Położenie zapewnia pełną bioasekurację.

Zespół ferm rodzicielskich jest obecnie najnowocześniejszym kompleksem tego typu w Europie. Innowacyjne procedury obowiązujące na każdym etapie gwarantują pełne bezpieczeństwo biologiczne finalnego produktu. Pracownicy firmy to wyspecjalizowany zespół pond 150 osób, które dbają o najlepsze rozwiązania i stale uzupełniają swoją wiedzę.

Przedsiębiorstwo działa w pełnym zintegrowanym cyklu, na który składają się: stado rodzicielskie, produkcja jaj, wylęg oraz dystrybucja. Wszystko odbywa się zgodnie z polityką jakości przyjętą przez firmę. Jej skuteczność potwierdzają znakomite wyniki i dotychczasowe osiągnięcia.

Od początku działalności w komfortowych warunkach na świat przyszły miliony zdrowych piskląt. Ich odbiorcami są czołowe firmy drobiarskie zajmujące się hodowlą i ubojem indyków oraz hodowcy indywidualni. Oferta w pełni zadawala wysokie wymagania kontrahentów nie tylko z Polski, ale również z Litwy, Białorusi, Ukrainy, Czech, Rosji i Niemiec.

Innowacyjność, rozwój, doświadczeni specjaliści, stały nadzór, dobra współpraca, terminowość, a przede wszystkim troska o wysoką jakość produktów sprawiają, że GERCZAK Nord-Pol Hatchery to firma ciesząca się niezmiennym uznaniem i zaufaniem Klientów.