Zdrowa jakość

Podstawowym celem Zarządu i pracowników GERCZAK Nord-Pol Hatchery jest budowanie zaufania odbiorców, dostarczanie najlepszej oferty, wzrost konkurencyjności, zaspokajanie potrzeb każdego hodowcy. Wysokie standardy zapewnia polityka jakości, która powstała w oparciu o najważniejsze dla nas wartości. W trosce o zadowolenie Klientów, przestrzegamy ich każdego dnia. Dotyczą wielu obszarów naszej działalności.

GWARANCJA JAKOŚCI – nasze pisklęta są odporne, zdrowe, bo przychodzą na świat w komfortowych warunkach, pod rygorystycznym nadzorem. Zapewniamy naszym odbiorcom ofertę najwyżej jakości dzięki starannie selekcjonowanym i pielęgnowanym stadom rodzicielskim oraz systematycznej i rygorystycznej kontroli weterynaryjnej i zootechnicznej.

INNOWACYJNOŚĆ – nasz zakład inwestuje w najnowocześniejsze technologie m.in. najlepsze aparaty wylęgowe, samochody transportowe wyposażone w kontrolę zawartości dwutlenku węgla. Stale monitorujemy nowości na rynku drobiarskim, starając się wdrażać je w naszej firmie i na bieżąco udoskonalać ofertę.

ROZWÓJ – naszym celem jest doskonalenie organizacji pracy na każdym stanowisku oraz podnoszenie kwalifikacji kadry przez udział w konferencjach, szkoleniach z zakresu nowości technologicznych i innowacyjnych rozwiązań.

WARUNKI PRACY – dbamy o bezpieczeństwo i zdrowie naszych pracowników. Chcemy, aby zespół fachowców mógł w skupieniu, a przede wszystkim komfortowych warunkach wykonywać swoje obowiązki. Nowoczesne urządzenia pozwalają pracownikom rozwijać swoje umiejętności oraz zwiększać efektywność produkcji.

TROSKA O ZWIERZĘTA – w naszym zakładzie przykładamy szczególną wagę do warunków, w jakich przebywają ptaki oraz odbywa się transport. Indyki są objęte pieczołowitą opieką, co zapewniają najlepsze urządzenia, a przede wszystkim znakomici specjaliści.

OCHRONA ŚRODOWISKA – nasza firma mieści się w przepięknym regionie, jakim są Warmia i Mazury. Dlatego przestrzegamy zasad ekologii i pilnujemy, aby nie zanieczyszczać środowiska. Odpowiednio segregujemy i usuwamy odpady, nie dostarczamy chemikaliów. Dbamy o miejsce, w którym pracujemy i które zapewnia nam doskonałe warunki do działalności.